Vaše příběhy  

Všechny zde uvedené reference jsou od skutečných uživatelů balzámu Skinanim popř. odborné veřejnosti (lékaři, terapeuti apod.). Tyto reference nám poskytli dobrovolně a máme souhlas s jejich zveřejněním. 

 

 

vlnka Skinanim

 

"Produkty Skinanim jsou pro mě velice cenným pomocníkem, díky kterému se vyhojení ekzému u dětí (spolu s úpravou stravy) úspěšně daří. Jde o přípravky, které - jak jsem se sama už mnohokrát přesvědčila - skutečně fungují (a že v případě atopických dětí je takových přípravků skutečně pomálu). Proto maminkám Skinanim velice ráda doporučuji."

Věra Zíková, terapeutka, www.verazikova.cz (Řešení pro atopický ekzém metodou Ing. Věry Zíkové), 24.8.2021

 

vlnka Skinanim

 

Diagnóza: atopický ekzém, věk: 0-3 roky

"Skinanim užíváme cca jednou týdně, ekzém již máme pod kontrolou. Začala jsem dceru tímto zázrakem mazat, když jí byl asi rok. Ekzém i svědění byl pryč zhruba do týdne."

Blanka N., Bruntál, 6.7.2021

vlnka

Diagnóza: atopický ekzém, věk: 18-30 let

"Skinanim jsem používala pravidelně po dobu asi deseti dnů na rozsáhlejší ložiska atopického ekzému na vnitřních stranách paží a na obličeji. Je to krátká doba na dělání závěrů, ale došla jsem k přesvědčení, že na ekzém v akutním stádiu mokvání nejsou promašťující prostředky vůbec vhodné. Stav se vůbec nezlepšil, spíš naopak. V tomto stádiu mi mnohem více pomohla přírodní mast s obsahem zinku, který ložiska jemně vysuší a zabrání dalšímu šíření. Skinanim plánuji znovu použít až ve chvíli, kdy budou ložiska ekzému vysušená, nebudou zarudlá a mokvavá, a bude potřeba začít s promašťováním. Myslím, že v takové chvíli bude Skinanim dělat dobrou službu. Prozatím ho stále mažu na popraskané koutky kolem očí a na šupinatá místa v obličeji. Tam má ekzém jiný charakter a nemokvá, takže mohu promašťovat a Skinanim tady plní svou funkci. Na promazání suché kůže je fajn, příjemný a nepálí."

Eliška K., Praha, 22.3.2021

vlnka

Diagnóza: seborea, věk: 0-3 roky

"U našeho miminka jsme použili Skinanim na seboreickou dermatitidu a hned po pár aplikacích jsme viděli rozdíl. Jednalo se především o poškozené, zarudlé a mokvavé tvářičky. Náš problém to sice úplně nevyřešilo, protože se jedná o potřebu uzdravení zevnitř tělíčka, ale rozhodně to miminku napomohlo, aby se cítilo alespoň na chvíli lépe. Zároveň díky manželům Jakšíkovým, jejich rychlé komunikaci, ochoty a vstřícnosti jsme si na chvíli mohli ulevit. Kdybych o tomto balzámu věděla dříve, jistě bych ho použila raději, než standardní doporučované přípravky."

Jarka B., Praha, 13.3.2021

vlnka

Diagnóza: atopický ekzém, kontaktní dermatitida, věk: 4-17 let

"Zlepšení se dostavilo do týdne po každodenním užívání nočního a denního balzámu :-)"

Daniela P., Stupice, 11.1.2021

vlnka

Diagnóza: atopický ekzém, věk: 4-17 let

"Tento krém již celá naše rodina používá mnoho let a nedáme na něho dopustit. Pomáhá při ekzémech i při jiných projevech kožního onemocnění. Vyhovuje nám i jeho složení. Určitě doporučuji všem vyzkoušet."

Jana V., Rychnov nad Kněžnou, 26.12.2020

vlnka


Diagnóza: atopický ekzém, kontaktní dermatitida, věk: 18-30 let

"Pro mě nejlepší volba na léčbu atopického ekzému. Nic jiného téměř nezabírá. Využívám denní i noční variantu, a to hlavně v horších fázích, ale i jako prevenci."

Veronika B., Praha, 6.12.2020

vlnka


"S balzámem Skinanim mám při léčbě kožních onemocnění velmi dobré zkušenosti. Balzám doporučuji nejčastěji k léčbě dětského atopického ekzému."

MUDr.Ivona Kosová, kožní lékařka, Praha, 25.9.2020

linka

Diagnóza: atopický ekzém, věk: 0-3 roky

"Používám od úterý 22.9.2020 a dnes 26.9.2020 vidím opravdu veliké zlepšení."

Zlata Simonová, Česká Lípa, 26.9.2020

vlnka Skinanim

Diagnóza: atopický ekzém, věk: 4-17 let

"Krém používáme 2krat denně, pokud se ekzém vylepší tak vynecháváme Skinanim a promazáváme bambuckým máslem. Skinanim nám dlouho pomáhal a nemuseli jsme používat kortikoidove masti. Po 3 letech používání nám bohužel už tolik nepomáhá, možná už si dcera moc zvykla, ale bez tohoto krému by byl ekzém pravděpodobně ještě horší."

Pavla Zimová, Praha, 27.9.2020

vlnka Skinanim

Diagnóza: atopický ekzém, věk: 31-50 let

"Skinanim jsem používala dlouho, pak ale česká distribuce skončila. Jsem proto moc ráda, že je zpět na českém trhu. I přes vysokou cenu je to dobrý pomocník."

Marie M., Praha, 27.9.2020

vlnka

 

Články a další odkazy, které vám mohou pomoci se rozhodnout

Česká televize - Sama doma - Záznam chatu s MUDr. Ivanou Kosovou

Článek na foolmoon.cz - Těžký život atopiků
Článek na trendyzdravi.cz - Co prozradí kůže
Článek na rodicum.cz - Propojení starých přírodních receptur a nové moderní technologie
Článek na prozeny.blesk.cz - Léčbu léky můžeme nahradit přírodními prostředky 
Článek na jogamagazin.cz - Vyzrajte na ekzém

Poznámka: ve starších článcích je Skinanim vyobrazen ve starém designu/balení. 

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení