Náš příběh 


Jako rodiče atopika moc dobře víme, v jak složité situaci se lidé s kožními problémy nachází. U našeho syna se v útlém dětství objevil atopický ekzém. Měl ekzém na velké části těla včetně obličeje, neustále se škrábal až do krve, nejrůznější krémy a přípravky pomáhaly málo nebo nepomáhaly. V zoufalém hledání jak mu pomoci bez kortikoidů jsme na radu kožní lékařky narazili na pro nás tehdy neznámý německý balzám Skinanim. Synova pokožka na něj zareagovala velmi dobře a rychle. Balzám mu výrazně ulevil od svědění, jeho zarudlá a suchá kůže se již za několik dní zklidnila.

Od té doby má Skinanim nezastupitelné a přední místo v arzenálu našich přípravků na ošetření kůže. Dnes je synovi 13 let. Ekzém se mu opakovaně a nepravidelně vrací, avšak Skinanim mu vždy spolehlivě pomáhá. 

Víme, že Skinanim není všelék sám o sobě. Samozřejmě jsme synovi souběžně důsledně hlídali stravu, omezili alergeny, minimalizovali lepek, používáme homeopatika, ... Taky netvrdíme, že Skinanim pomůže každému. Ale šetrné a přírodní složení Skinanimu dává velkou naději na úlevu a zlepšení u většiny ekzematických potíží. Utvrzuje nás v tom jak naše vlastní zkušenost, tak pozitivní reakce na Skinanim u mnoha našich známých a přátel s podobnými obtížemi.

Skinanim jsme nakupovali nejprve přímo od výrobce, následně od tehdejšího českého distributora. Když nám před časem došlo poslední balení balzámu, zjistili jsme, že se dá koupit opět již jen přes výrobce z Německa. Nedalo nám to a oslovili jsme jej s nabídkou distribuce pro český a slovenský trh. Po náročném a pečlivém několikaměsíčním výběru mezi několika kandidáty se výrobce rozhodl distribuci svěřit nám :o) 

Prodej produktů Skinanim nevnímáme pouze jako náš podnikatelský projekt, ale moc nás u toho těší a pohání skutečnost, že můžeme pomoci ulevit od trápení, potíží, bolesti i nervů mnoha dalším dětem (a jejich rodičům) i dospělým, které trápí nejrůznější druhy ekzému, lupénka a podobné kožní nemoci. 

Přejeme vám, aby i ve vašem případě nebo v případě vašeho dítěte byl Skinanim tím produktem, který hledáte a který vám přinese tolik hledanou pomoc a úlevu. 

Gabi a Petr Jakšíkovi

vlnka Skinanim

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení